Okna Zbraslav


Jsme prodejci oken ( plastových i hliníkových oken ) do panelového bytu, zaměříme, zajistíme výrobu oken na míru i montáž v paneláku. Nová okna a dveře perfektně těsní a izolují nejen díky kvalitním profilům, ale především díky precizní montáži do stavebních otvorů. Plastová i hliníková okna zdokonalí váš byt v paneláku

Plastová okna


okna se stala za krátkou dobu osvědčenou klasikou. Plastová okna vyžadují pečlivý výběr profilu a precizní montáž Všechny dobré vlastnosti kvalitních plastových oken a dveří tvoří především tepelně izolační vlastnosti, bezpečnost, ale i design. Klíčový je výběr materiálu, rozměrů, hloubky profilů, členění, počtu kusů, barevnosti, požadavků na doplňky (žaluzie, sítě, parapety)

Hliníková okna


izolační dvojskla a trojskla, hliníkových oken. Hliníková okna a dveře je náš osvědčený systém, kvalitně provedené hliníkové venkovní opláštění rámu i křídel oken může kromě splnění estetických nároků převzít také podstatnou část statické funkce celého okna. Okna z hliníku nabídka nižší ceny, vyšší pevnosti i odolnosti.
Nabídka služeb – dodávka, kvalitní montáž, likvidace původních oken a dveří, zednické začištění stavebních otvorů, …

Dřevěná okna


pěkný přírodní, ale přitom i moderní vzhled to jsou současná dřevěná okna. Dřevěná okna pro pohodu domova budou slušet i vašemu domu. Pokud chcete svému domu dodat funkčními okny krásný a elegantní vzhled, ale také využít jejich vynikajících termoizolačních vlastností, zkuste okna dřevěná či dřevohliníková.
Eurookna

moderní dřevěná eurookna pro vaše obydlí splňující i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Erookna vyrábíme a dodáváme na míru, eurookna s tvarovou stálostí a stabilitou, která umožní použít i značková kování a vůbec veškerý komfort běžný pro konkurenční materiály a přitom v příznivé ceně, dostupné každému.
| Okna Zbraslav | plastová okna Zbraslav | hliníková okna Zbraslav | dřevohliníková okna Zbraslav| dřevěná okna Zbraslav| eurookna Zbraslav|